خرید ارزان رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن - Magnito

رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

 • 24 مهر 1399
 • 0 نظر
 • الناز مقیمی

شاید رژگونه یکی از اقلام آرایشی باشد که خیلی جدی گرفته نشده است و خیلی در مورد درست زدن آن حساس و دقیق نشده‌اند. شاید باور نکنید ولی با زدن رژگونه به‌درستی می‌توانید حالت چهره‌تان را زیباتر و جوان‌تر نشان دهید. رژگونه درخشش خیلی زیبایی را به پوست شما می‌دهد. ولی بسیار اهمیت دارد که بدانید براساس شکل و فرم صورت‌تان چگونه از آن استفاده کنید.

امروز در این مقاله از مگنیتو ما به شما کمک خواهیم کرد که از کجا شروع کنید و چه نکاتی را هنگام استفاده باید درنظر داشته باشید.

نحوه صحیح رژگونه زدن - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

1- آماده کردن پوست به بهترین نحو

برای اینکه رژگونه به‌خوبی روی صورت شما بشیند و در کل روز تکان نخورد و ثابت باشد، خوب است که قبل از آرایش کردن، همیشه قبل از هر کاری صورت خود را بشویید و مرطوب کنید. پوست خشک (یا چرب) آرایش را به‌خوبی روی خود نگه نمی‎دارد. پس برای حفظ سلامت پوست، لایه برداری، تمیز کردن و نگهداری صحیح آن می‌تواند ماندگاری آرایش شما را بیشتر کند و تا مدت زمان طولانی‌تری پوستی زیبا را به شما هدیه دهد.

برای اینکه رژ گونه بیشتر دوام بیاورد، خوب است که قبل از استفاده از یک پرایمر مناسب استفاده کنید. استفاده از پرایمر کمک می‌کند که پوست برای آرایش کردن آماده شود و به بیشتر نگه داشتن آرایش روی صورت شما کمک خواهد کرد.

2- انتخاب بهترین رنگ مناسب پوست صورت

انتخاب بهترین رنگ مناسب پوست صورت س - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

همانند رژلب، سایه چشم و … در انتخاب رژگونه هم باید دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که به رنگ طبیعی پوست شما نزدیک باشد. مثلا انتخاب یک رنگ خیلی تیره یا خیلی روشن موجب می‌شود که سن شما خیلی بیشتر از آن چیزی که هست نشان داده شود و شاید کلا ظاهر خیلی خوبی را به شما ندهد.

در ادامه چند نکته که در هنگام انتخاب یک رنگ برای رژگونه را باید بدانید را به شما خواهیم گفت:

پوست خیلی روشن

اگر پوست خیلی روشن دارید، انتخاب رنگ‌هایی با تم صورتی شاید انتخاب خوبی برای شما باشد. رنگ‌هایی مثل صورتی کم‌رنگ و یاسی می‌تواند ظاهر خیلی خوبی را به شما بدهد.

پوست متوسط رو به روشن

اگر رنگ پوست شما متوسط ر​​و به روشن است، رنگ‌هایی مثل هلویی می‌تواند جلوه‌ی خاصی را به صورت شما ببخشد و می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای برای شما باشد.

پوست‌های زیتونی یا طلایی

اگر رنگ پوست شما به طلایی یا زیتوی هست، ته رنگ‌های گرم می‌تواند پوست شما را زیباتر کند و جلوه بهتری را به شما بدهد.

رنگ تیره

اگر پوست شما تیره است، رنگ‌های روشن‌تر با ته رنگ گرم می‌تواند درخشش خیلی زیبایی را در پوست شما ایجاد کند.

3- انتخاب بهترین مدل و فرمول مناسب نسبت به پوست خود

انواع مختلف رژگونه - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

انتخاب یک رژگونه مناسب شاید چیزی فراتر از انتخاب یک سایه برای پشت چشم شما باشد. خوب است که بهترین مدل و فرمولی که به پوستتان نزدیک است را انتخاب کنید.

کلا سه مدل مختلف رژگونه وجود دارد: پودری، کرمی و دانه‌ای.

پوست چرب

اگر پوست چربی دارید، رژگونه‌های دانه‌ای انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. حتی اگر پوست عرق کند و یا چربی روی آن بیشتر از حالت عادی باشد، استفاده از این رژگونه‌ها برای شما بهتر خواهد بود و تا مدت زمان بیشتری روی پوست‌تان باقی خواهد ماند.

پوست مختلط یا نرمال

اگر پوستی نرمال یا مختلط دارید، رژگونه‌های کرمی برای شما انتخاب بهتری خواهد بود. چرا که ماندگاری بیشتری دارد و برای شما مناسب‌تر هستند. رژگونه کرمی برای اکثر انواع پوست‌ها به راحتی قابل استفاده است و همین‌طور تنوع زیادی در رنگ دارد و ظاهری شاداب‌تر و جوان‌تر به پوست شما می‌بخشد.

پوست خشک

اگر پوست خشکی دارد، مدل‌های پودری برای شما بسیار مناسب خواهد بود. مدل های دانه‎ای یا کرمی برای شما اصلا مناسب نیست، چرا که موجب ایجاد ترک در پوست شما خواهد شد و جلوه‌ی زیبایی را به صورت و آرایش شما نخواهد داد و باعث خشک شدن بیشتر پوست‌تان خواهد شد.

4- انتخاب براش مناسب

انتخاب بهترین براش برای رژگونه - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

مسلم است که برای داشتن یک آرایش زیبا و بی‌نقص، نیازمند این است که از ابزار مناسب این کار هم استفاده کنید. هرچه بیشتر هزینه کنید، مسلما آرایش بهتر و زیباتری را خواهید داشت. یکی از همین ابزار اساسی و مهم برای آرایش کردن، داشتن براش مناسب این کار است.

در مورد خرید براش هم هر چه بیشتر هزینه کنید و براش باکیفیت‌تری را انتخاب کنید، قطعا آرایش تمیزتری را نیز خواهید داشت و خود تفاوت را در انتهای کار خواهید دید.

اگر دوست دارید رژگونه‌ای که می‌زنید خیلی زیبا روی صورت نشان داده شود و جلوه‌ی بهتری را نیز داشته باشد، باید براش مناسب رژگونه را داشته باشید تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

5- مطابق فرم صورت، رژگونه زدن

استفاده از رژگونه برای برجسته‌سازی نقاط صورت شماست، بدین معنی که شما باید ساختار استخوان گونه خود را قبل از استفاده بدانید دقیقا کجاست و روی همان ناحیه مانور دهید.

صورت‌های قلبی شکل

اگر استخوان گونه‌ی شما برجسته است و چانه‌ی باریکی دارید، به احتمال زیاد صورت شما قلبی شکل است. برای استفاده از رژگونه شما باید رژگونه را از شقیقه تا استخوان گونه به شکل C  بزنید. به استخوان گونه که نزدیک می‌شوید، باید مقدار زیادتری را استفاده کنید و سپس به سمت شقیقه فید کنید.

صورت قلبی شکل - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

صورت‌های مستطیلی شکل

اگر عرض پیشانی، گونه‌ها و خط فک شما تقریباً در یک زاویه باشد، احتمالا صورت مستطیلی شکل دارید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، باید از برجسته‌ترین قسمت گونه شروع کنید و آن را به سمت بینی بیاورید و از شقیقه بیرون بکشید. رژگونه را روی پیشانی و دو طرف ابروها هم بزنید تا ظاهر زیباتری را داشته باشید.

صورت‌های مستطیلی شکل - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

صورت‌های مربعی شکل

اگر صورت شما دارای کناره‌های صاف و خط فک نسبتاً صاف است ( سبک صورت اولیویا وایلد یا آنجلینا جولی)، صورت شما مربع شکل است.

شما باید رژگومه را به قسمت مرکزی دو طرف صورت بزنید که در اصطلاح به آن سیب گونه می‌گویند.سیب گونه دقیقا یک بند انگشت از بینی و یک بند انگشت بالاتر از لب‌هاست، شما باید این ناحیه را در نظر بگیرید و براساس آن رژگونه را بزنید.

صورت‌های مربعی شکل - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

صورت‌های گرد

در صورت‌های گرد، اندازه پیشانی تا چانه برابر با اندازه پهن‌ترین قسمت صورت (یعنی فاصله بین دو گونه) است. در صورت‌های گرد معمولا هیچ گوشه و زاویه‌ای وجود ندارد.

اگر گونه‌های شما کاملترین قسمت صورت‌تان است و خط فک منحنی دارید، برای رژگونه زدن باید لبخند بزنید و سپس رژگونه را روی سیب گونه خود بکشید و با استفاده از براش مناسب آن را به سمت شقیقه و لاله گوش بکشید تا کاملا ترکیب شود.

صورت‌های گرد - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

صورت‌های بیضی شکل

این فرم صورت هم دقیقا مثل صورت‌های گرد است و هیچ زاویه و گوشه‌ای را ندارد. اما درازی صورت از پهنی آن کمی بیشتر است.

برای صورت‌های بیضی شکل مهم است که برای رژگونه زدن از زیر استخوان گونه شروع نکنند، چرا که باعث می‌شود بخش بالایی صورت کشیده‌تر به نظر برسد و ظاهر جذابی را نداشته باشد. بهترین جا برای رژگونه زدن روی استخوان گونه و کمی زیر چشم‌هاست.

صورت‌های بیضی شکل - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

6- بِلِند کردن ( blend )

دانستن اینکه از کجا شروع کنید و فرم صورت را بشناسید برای رژگونه زدن کافی نیست. باید مطمئن شوید که به‌خوبی آن را بِلِند کنید. برای این کار هم با استفاده از یک بیتوتی بِلِندر یا اسفنج آرایشی مرطوب یا یک یک براش مخصوص آن را ترکیب کنید.

ولی به یاد داشته باشید که با رژگونه زدن می‌خواهید جلوه زیباتر و سکسی‌تری را داشته باشید، نه اینکه با تکنیک غلط و یا زیاد استفاده کردن خود را شبیه دلقک کنید.

7-  محو کردن رژگونه با کرم پودر

اگر به صورت کاملا اتفاقی رژگونه زدید و خیلی زیاد شد، سریع آن را پاک نکنید. می‌توانید با استفاده از یک کرم‌پودر و یک بیتوتی بلندر مرطوب آن را محو کنید و تا جایی که متعادل شد، آن را نگه دارید.

8- همیشه استفاده کردن از رژگونه

خوب است که عادت کنید که همیشه به صورت روتین در همه‌ی آرایش‌های خود از آن استفاده کنید. حتی از آن فقط به عنوان رژگونه نیاز نیست استفاده کنید. می‌توانید از آن به عنوان سایه چشم و … هم استفاده کنید. چرا که به شما ظاهری بسیار زیبا و جذاب خواهد داد.

به‌خاطر داشته باشید که اگر رژگونه قرمز یا صورتی را بر روی چشم بزنید، حتما آن باید دورتر از مژه‌ها باشد یا بعد از آن با کشیدن خط چشم مشکی، جلوه‌ای زیباتر به آن بدهید. بعد از آن با زدن یک رژلب خوش رنگ و درست کردن موهایتان، جلوه و زیبایی شما چندین برابر خواهد شد.

9- ست کردن یا فیکس کردن با دستمال

درست است که استفاده از پودر فیکس برای زیباتر جلوه دادن آرایش شما بسیار مهم است، ولی اگر نداشته باشید هم اصلا مهم نیست! در انتها وقتی که آرایش خود را انجام دهید و مطمئن شدید که تمامی مراحل را به‌درستی انجام داده‌اید، می‌توانید اضافی‌های آن را با یک دستمال پاک کنید و درخشش و زیبایی خاصی را به صورت خود دهید.

ست کردن یا فیکس کردن با دستمال - رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

 

10 –استفاده‌ی بجا از ابزارها

برخی رژگونه‌ها هستند که براق و شاینی هستند. درست است که بسیار زیبا هستند و جلوه‌ی خاصی را به شما می‌دهد، ولی استفاده از آن روی پوست‌هایی که جوش دارد و یا ناهمواری‌های زیادی دارند خیلی مناسب نیستند و می‌توانند این ناهمواری‌ها را بیشتر نشان دهند.

11- استفاده از رژگونه به هنگام کانتور کردن

قبلا در مورد کانتور کردن بسیار گفته بودیم، با کانتور کردن می‌توانید استخوان گونه و خط فک را برجسته کنید. ولی اگر بعد از کانتور کردن رژگونه را استفاده نکنید، خیلی آرایش جذابی را نخواهید داشت. در کنارش هم خوب است که از کمی هایلایتر هم استفاده کنید تا جلوه استخوان‌های گونه زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسد.

12- استفاده از رژلب به جای رژگونه

اکر به رژگونه دسترسی ندارید، می‌توانید از کمی رژلب با رنگ مناسب استفاده کنید و خیلی کم از آن را روی گونه‌ها بزنید تا ظاهری جذاب‌تر داشته باشید.

معرفی 41 رژگونه برتر

حالا که یاد گرفتید که چگونه از رژگونه استفاده کنید، در ادامه به رسم همیشگی‌مان در مگنیتو ما 41 محصول برگزیده در سایت دیجیکالا را معرفی خواهیم کرد که با آن بتوانید آرایشی زیباتر و جذاب‌تر داشته باشید.

مگنیتو

 

لیست محصولات منتخب
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه این لی مدل Coral شماره 04

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  04
 • وزن
  7 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  – دارای بافت سبک و نرم
 • – دارای خواص مرطوب کنندگی پوست
 • – افزایش برجستگی گونه
 • – با ماندگاری طولانی
 • – دارای برس و آینه
 • – تن رنگ: نارنجی
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه این لی مدل Peach شماره 03

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  03
 • وزن
  7 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  – دارای بافت سبک و نرم
 • – دارای خواص مرطوب کنندگی پوست
 • – افزایش برجستگی گونه
 • – با ماندگاری طولانی
 • – دارای برس و آینه
 • – تن رنگ: صورتی
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه تراکوتا باریش مدل Silky touch شماره 204

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  صورتی کرم
 • شماره رنگ
  204
 • وزن
  10 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  12/13141
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه نیل آسا شماره 505

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه این لی مدل Rose Wood شماره 05

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  05
 • وزن
  7 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  – دارای بافت سبک و نرم
 • – دارای خواص مرطوب کنندگی پوست
 • – افزایش برجستگی گونه
 • – با ماندگاری طولانی
 • – دارای برس و آینه
 • – تن رنگ: هلویی
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه مک فیکس مدل Mineralize Blush شماره A1

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  گلبهی
 • شماره رنگ
  A1
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  امریکا
 • شماره مجوز
  4500/ظ/56
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه گلدن رز مدل تراکوتا استارداست شماره 105

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  105
 • وزن
  8 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  08691190571030
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  ویژگی های اصلی:
 • – بافت نرم و سبک
 • – ماندگاری بالا
 • – رنگ بندی متنوع
 • – رنگ دانه های غنی
 • – ایجاد نمایی درخشان
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه گلدن رز مدل soft & silk شماره 10

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  قهوه ای
 • شماره رنگ
  10
 • وزن
  7 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  8691190605100
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه گلدن رز مدل تراکوتا استارداست شماره 107

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  107
 • وزن
  8 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  08691190571030
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  ویژگی های اصلی:
 • – بافت نرم و سبک
 • – ماندگاری بالا
 • – رنگ بندی متنوع
 • – رنگ دانه های غنی
 • – ایجاد نمایی درخشان
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه ژاکسی شماره 202

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  سفید
 • شماره رنگ
  202
 • وزن
  12 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  56/11929
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  رژگونه ژاکسی دارای ویتامین A و C و E می باشد.
 • حاوی روغن جوجوبا است.
 • به دلیل بافت نرم باعث برجستگی گونه ها می شود.
 • ماندگاری طولانی مدت بر روی پوست دارد
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه گلدن رز مدل تراکوتا استارداست شماره 108

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  108
 • وزن
  8 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  08691190571030
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  ویژگی های اصلی:
 • – بافت نرم و سبک
 • – ماندگاری بالا
 • – رنگ بندی متنوع
 • – رنگ دانه های غنی
 • – ایجاد نمایی درخشان
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه پرستیژ مدل FLAWLESS TOUCH شماره BD-03

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  BD-03
 • وزن
  4 گرم
 • شماره مجوز
  675/150917
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  غنی شده با مواد معدنی و روغن شی باتر
 • همراه با براش بسیار نرم و مناسب رژگونه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه شون سری Charming شماره B04

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • پایه رنگ
  قهوه ای
 • شماره رنگ
  B04
 • وزن
  6 گرم
 • شماره مجوز
  1121644164457242
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – حاوی روغن جوانه گندم
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه رد اند بلک مدل 3D شماره 08

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  قهوه ای تیره و صورتی
 • شماره رنگ
  08
 • وزن
  10 گرم
 • شماره مجوز
  99000-22626811
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – قابلیت 3D روی پوست
 • – حاوی مواد براق کننده
 • – پودر فشرده
 • – حالت مخملی
 • – لایه سبک و نرم روی پوست
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه زاو مدل کمپلکس تقویتی و ترمیمی شماره 322

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  322
 • وزن
  35 گرم
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • شماره مجوز
  675/65914
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  صد در صد ارگانیک و طبیعی دارای شناسنامه محصول
 • پوشش دهی بالا، تقویتی و بازسازی کننده پوست، و غذا رسان برای تمامی انواع پوستها
 • ضد آلرژی و خالی از تمامی مواد مضر شیمیایی و سرب
 • دارای تمامی استانداردهای جهانی و ارگانیک
 • به علت پیگمنتهای بسیار بالا مناسب برای سالنهای حرفه ای
 • مناسب برای تمامی افراد همچنین بیمارهای خاص ، آلرژیک ، و سرطانی
 • ساخت فرانسه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه مک فیکس مدل Mineralize Blush شماره A4

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  A4
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  امریکا
 • شماره مجوز
  4500/ظ/56
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه گلدن رز مدل تراکوتا شماره 06

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  06
 • وزن
  4 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه لوسمنت حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا شماره L354

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • شماره رنگ
  L354
 • وزن
  12 گرم
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از بهترین مواد اولیه اروپایی
 • دارای گواهی ISO 9001:2008، گواهی کنترل کیفی و مدیریتی از کشور آلمان و گواهی GMP از اتحادیه اروپا
 • مناسب برای انواع پوست
 • حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا
 • غنی از ویتامین های E و A ، امگا6 و 9
 • موجب لطافت، نرمی و جوانسازی پوست
 • حاوی مواد معدنی مفید و پوششی یکنواخت و طبیعی
 • دارای ماندگاری بالا
 • فاقد پارابن
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه استودیو میکاپ مدل Creme Blush شماره 03

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  برنزه طلایی
 • شماره رنگ
  03
 • وزن
  10 گرم
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – ایجاد درخشش واقعی مطابق با تمامی رنگ‌های پوست
 • – مناسب برای ایجاد هایلایت روی گونه
 • – حاوی موم و استرهای طبیعی
 • – حاوی روغن آفتابگردان
 • – حاوی روغن زیتون
 • – حاوی روغن جوجوبا
 • – سبک
 • – فاقد پارابن
 • – فاقد چربی
 • – ماندگاری بالا
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه زاو مدل کمپلکس تقویتی و ترمیمی شماره 325

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  325
 • وزن
  35 گرم
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • شماره مجوز
  675/65914
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  صد در صد ارگانیک و طبیعی دارای شناسنامه محصول
 • پوشش دهی بالا، تقویتی و بازسازی کننده پوست، و غذا رسان برای تمامی انواع پوستها
 • ضد آلرژی و خالی از تمامی مواد مضر شیمیایی و سرب
 • دارای تمامی استانداردهای جهانی و ارگانیک
 • به علت پیگمنتهای بسیار بالا مناسب برای سالنهای حرفه ای
 • مناسب برای تمامی افراد همچنین بیمارهای خاص ، آلرژیک ، و سرطانی
 • ساخت فرانسه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه میکاپ فکتوری مدل matt شماره 46

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • پایه رنگ
  کرم_قهوه ای
 • شماره رنگ
  46
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  2062197119485614
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه لوسمنت حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا شماره L355

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • شماره رنگ
  L355
 • وزن
  12 گرم
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از بهترین مواد اولیه اروپایی
 • دارای گواهی ISO 9001:2008، گواهی کنترل کیفی و مدیریتی از کشور آلمان و گواهی GMP از اتحادیه اروپا
 • مناسب برای انواع پوست
 • حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا
 • غنی از ویتامین های E و A ، امگا6 و 9
 • موجب لطافت، نرمی و جوانسازی پوست
 • حاوی مواد معدنی مفید و پوششی یکنواخت و طبیعی
 • دارای ماندگاری بالا
 • فاقد پارابن
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه ایفسن شماره 35

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • وزن
  10 گرم
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

پالت رژگونه زدیوز شماره 21

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  21
 • وزن
  30 گرم
 • کشور مبدا برند
  لهستان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – بافت ابریشمی، پودری و نرم
 • – مناسب برای انواع پوست
 • – ماندگاری طولانی
 • – پرتراکم و لطیف سبک
 • – ۱۲ رنگ
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه استودیو میکاپ مدل Creme Blush شماره 02

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  02
 • وزن
  10 گرم
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – ایجاد درخشش واقعی مطابق با تمامی رنگ‌های پوست
 • – مناسب برای ایجاد هایلایت روی گونه
 • – حاوی موم و استرهای طبیعی
 • – حاوی روغن آفتابگردان
 • – حاوی روغن زیتون
 • – حاوی روغن جوجوبا
 • – بافت کرمی
 • – سبک
 • – فاقد پارابن
 • – فاقد چربی
 • – ماندگاری بالا
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه پرستیژ مدل FLAWLESS TOUCH شماره BD-01

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  BD-01
 • وزن
  4 گرم
 • شماره مجوز
  675/150917
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  غنی شده با مواد معدنی و روغن شی باتر
 • همراه با براش بسیار نرم و مناسب رژگونه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه گلدن رز مدل تراکوتا استارداست شماره 110

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  110
 • وزن
  9 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه دوسه شماره 65

 

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • پایه رنگ
  گلبهی تیره
 • شماره رنگ
  65
 • وزن
  8 گرم
 • کشور مبدا برند
  امریکا
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

 

رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه استفانی شماره 97

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • پایه رنگ
  کالباسی
 • شماره رنگ
  97
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  56/18584
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه دوسه شماره 63

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • شماره رنگ
  63
 • وزن
  8 گرم
 • کشور مبدا برند
  امریکا
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه ایفسن شماره 32

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • وزن
  10 گرم
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه ایفسن شماره 33

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • وزن
  10 گرم
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه فستیوال شماره 507

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه میکاپ فکتوری شماره 05

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • پایه رنگ
  گلبهی
 • شماره رنگ
  05
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  1116614963230360
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه لگراند مدل تراکوتا شماره 403

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  403
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه نوبا مدل blush on bubble شماره 47

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  47
 • وزن
  12 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه پاستل مدل PRO FASHION شماره 4

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  4
 • وزن
  9 گرم
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه مک فیکس مدل Mineralize Blush شماره A3

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • شماره رنگ
  A3
 • وزن
  6 گرم
 • کشور مبدا برند
  امریکا
 • شماره مجوز
  4500/ظ/56
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه لنسور مدل Magic Mirror Illusion شماره 02

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  02
 • وزن
  8 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  8669998321528546
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – رژگونه دور رنگ
 • – فرمول منحصر بفرد برای نرمی و لطافت پوست
 • – ایجاد گونه های برجسته و جذاب
 • – به همراه آینه و برس
 • – داری دو رنگ صورتی و گلبهی
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه لوسمنت حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا شماره L356

مشخصات کلی

 • آینه
  دارد
 • شماره رنگ
  L356
 • وزن
  12 گرم
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از بهترین مواد اولیه اروپایی
 • دارای گواهی ISO 9001:2008، گواهی کنترل کیفی و مدیریتی از کشور آلمان و گواهی GMP از اتحادیه اروپا
 • مناسب برای انواع پوست
 • حاوی روغن آرگان و آلوئه ورا
 • غنی از ویتامین های E و A ، امگا6 و 9
 • موجب لطافت، نرمی و جوانسازی پوست
 • حاوی مواد معدنی مفید و پوششی یکنواخت و طبیعی
 • دارای ماندگاری بالا
 • فاقد پارابن
رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

رژگونه نی مدل Trousse All-Over

مشخصات کلی

 • وزن
  15 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای انواع پوست ها به غیر از پوست بسیار چرب
 • – دارای رنگ درخشان کننده و طبیعی
 • – دارای پوشش نیمه شفاف
 • – بافت فشرده خشک
 • – پالت شامل
 • – سایه چشم
 • – رژ گونه
 • – روشن کننده صورت و بدن
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

چرا زدن عطر مهم است + معرفی 35 عطر مردانه زیر 200 هزار تومان

ممکن است از خود بپرسید که چرا زدن عطر مهم است و کلا چه چیزی در مورد عطر می‌دانید. شاید […]

ژیلت – راهنمای انتخاب بهترین ژیلت برای اصلاح بهتر

برای خیلی از آقایان پیش آمده که صبح موقع آماده شدن برای سرکار رفتن، متوجه می‌شوند که صورتشان را اصلاح […]

کانتور صورت – نحوه صحیح کانتور صورت ( به همراه ویدیوی قدم به قدم )

با تکنیک‌های آرایشی می‌توانید تمام عیوب صورت به راحتی از بین ببرید و چهره‌ای زیبا و بی‌نقص داشته باشید. یکی […]

چسب دندان- همه چیز در مورد چسب دندان برای درمان دندان‌های شکسته و آسیب‌دیده

خوب مشخص است که هیچ‌کس بعد از شکسته شدن دندان‌هایش به‌دنبال این نیست که با اورژانس تماس بگیرید و درخواست […]

بی بی چک – چگونه بفهمیم که با استفاده از بی بی چک باردار شدیم؟

شاید یکی از هیجان‌انگیزترین و شاید پراسترس‌ترین اتفاقی که برای یک زن بیوفتد این باشد که بفهمد باردار شده است. […]

آیا استفاده از چسب پاک کننده بینی برای از بین بردن جوش های سر سیاه مفید است؟

بدون شک آکنه به هر شکل و اندازه و رنگی که در صورت وجود داشته باشد، به نوعی آزاردهنده است. […]

نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

ابروهای زیبا و بی‌نقص مثل پرده‌ی صورت می‌ماند و می‎تواند در اولین نگاه جلوه‎ی خیلی زیادی را به صورت شما […]

10 ترفند برای استفاده از مداد چشم برای کشیدن خط چشم

خط چشم های مدادی نسبت به خط چشم‌های مایع هم قیمت کمتری دارند و هم استفاده از آنها به مراتب […]

دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه