نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

 • 9 مهر 1399
 • 0 نظر
 • الناز مقیمی

ابروهای زیبا و بی‌نقص مثل پرده‌ی صورت می‌ماند و می‎تواند در اولین نگاه جلوه‎ی خیلی زیادی را به صورت شما بدهد. امروز در این مقاله ما قصد داریم که به شما آموزش دهیم که با استفاده از مداد ابرو، چگونه ابروهایی زیبا و بی‌نقص برای خود بکشید و از جلوه‎ی بی‌نظیر آن لذت ببرید. شاید هر روز خیلی از شما از مداد ابرو استفاده کنید ولی روش درست استفاده از آن را ندانید.

اگر شما هم دوست دارید که ابروهایی زیبا و خوش‌فرم داشته باشید، با تکنیک‌هایی که در ادامه به شما یاد خواهیم داد به شما کمک خواهیم کرد که چگونه ظاهر زیباتری به خود و به ابروهای خود بدهید.

پیشنهاد:
10 ترفند برای استفاده از مداد چشم برای کشیدن خط چشم

روش اول

1- پیدا کردن فرم ابرو ایده‌آل

اینکه بدانید چگونه باید فرم ایده‌آل ابروهای خود را پیدا کنید خیلی مهم است. برای این کار باید یک مداد را به سمت بالا و به حالت عمودی در مقابل بینی خود نگه دارید. با این روش همان‌گونه که در عکس مشاهده می‌کنید، متوجه خواهد شد که کشیدن ابرو را از کجا باید شروع کنید.

لبه مداد که به بینی شما نزدیک‌تر است، خطی را نشان می‌دهد که باید ابرو کشیدن را شروع کنید. اگر ابروی دنباله‎دار دوست ندارید، می‌توانید با خط فرضی که برای خود مشخص کردید، با استفاده از موچین اضافی ابروهای خود را بگیرید تا مدل که دوست دارید را به ابروهای خود بدهید. اگر هم دوست ندارید که ابروهای خود را کوتاه کنید، با استفاده از یک مداد سفید می‌توانید قسمت‌های اضافی را محو کنید.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 1 Version 9 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

2- پیدا کردن نقطه انتهایی ایده‌آل ابروها

در ایده‎آل‌ترین حالت، ابروهای شما باید با زاویه 45 درجه از گوشه خارجی چشم شما خاتمه پیدا کند. برای این کار می‌توانید مداد را در کنار سوراخ بینی خود نگه دارید. نوک مداد را از بینی و گوشه خارجی چشم خود بچرخانید، با این کار به‌راحتی می‌توانید نقطه انتهایی ایده‌آل برای ابروهای خود را پیدا کنید.

می‌توانید این نقطه از ابرو را با یک نقطه روشن از مداد ابرو خود علامت‌گذاری کنید و بعدا از آن به‌عنوان یک خط راهنما برای استفاده از موچین یا مداد برای ابرو کشیدن استفاده کنید.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 2 Version 9 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

3- پیدا کردن خط کمان ابرو

برای این کار کافیست مستقیم به جلو نگاه کنید و لبه خارجی مداد را با لبه خارجی عنبیه تنظیم کنید تا ببینید که قوس یا کمان ابرو از کجا شروع می‎شود. این نقطه را می‌توانید با مداد سفید خود علامت‌گذاری کنید تا بتوانید آن را به راحتی برای استفاده از موچین یا مداد کشیدن پیدا کنید.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 3 Version 9 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

4- پیدا کردن قد صحیح ابروها

خیلی مهم است که هر دو ابروهای شما هم قد باشند و کاملا قرینه باشند. برای این کار باید مداد را به صورت افقی در قسمت بالای قسمت ابروهای خود نگه دارید تا مشخص کنید که ارتفاع و یا قد ابروها کاملا یکسان باشد. اگر هر دو ابرو هم قد نبودند، بلافاصله با موچین به جانش نیوفتید چون ممکن است ابروهای خود را ناقص کنید. با استفاده از یک مداد ابرو خوب و با کیفیت می‌توانید قد ابروها را با هم هماهنگ کنید.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 4 Version 7 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

5- پیدا کردن بهترین فرم ابرو برای صورت

برای تعیین بهترین شکل و فرم ابرو یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید که در ادامه به شما خواهیم گفت که کدام صورت، کدام فرم ابرویی برایش مناسب‌تر است:

 • اگر صورت گردی دارید، یک ابروی زاویه‌دار تیز و بلند می‌تواند چشمان شما را درشت‌تر نشان دهد و صورت شما را زیباتر نشان دهد.
 • اگر صورت بیضی شکل داشته باشید، خوب است که ابروهایتان را خیلی پهن و یا کلفت برندارید، زیرا مناسب صورت شما نخواهد بود.
 • اگر صورت قلبی شکل دارید داشتن ابروهای بیش از حد کمانی و یا زاویه‌دار می‌تواند حالت خشنی را به صورت شما بدهد و خیلی مناسب شما نباشد. یک ابرو با قوس کم و یا صاف می‌تواند ظاهر خیلی بهتری را به شما بدهد.
 • اگر صورت چهارگوش، پر داشته باشید، ابروهای زاویه‌دار می‌تواند ظاهر خیلی بهتری به شما بدهد.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 5 Version 9 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

6- تناسب ابرو با حالت چشم

ابروهای خود را خوب است که بر اساس میزان درشتی یا ریزی و یا فاصله‌ای که با هم دارند مرتب کنید و به آن حالت دهید. شما می‌توانید با برداشتن ابروهای خود را به بهترین حالت ممکن نشان دهد و یا فاصله چشمان خود را به بهترین وجه برجسته کند. مثلا:

اگر چشمانی درشت دارید، خوب است که حالت ابروهای خود را به طبیعی‌ترین حالت ممکن نگه دارید. خوب است که در این حالت بیشتر به آرایش چشمان خود تمرکز داشته باشید تا به حالت دادن ابروهای خود!

اگر چشمانتان به هم نزدیکی دارید، اجازه دهید در هنگام ابرو برداشتن تاج ابرو را خیلی دستکاری نکنید. به‌جای اینکه چشمانتان را درشت‌تر نشان دهید، خوب است که ابروهای خود را با یک قوس بلند و عریض حالت دهید و خیلی آن را نازک و تیز نکنید.

7- برداشتن موهای زائد دور ابروها

خوب است که همیشه موهای زائد دور ابروهای خود را بردارید. اگر دم ابرو را با روشی که به شما یاد دادیم را پیدا کردید و احساس کردید که خیلی ابروهای شما را بلندتر از حالت عادی کرده، می‌توانید به‌راحتی این موهای زائد را بگیرید. فقط خیلی در این کار زیاده‌روی نکنید. همیشه به‌خاطر داشته باشید که ابروهای پر و نچرال این روزها خیلی بیشتر از ابروهای نازک ترند هستند.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 7 Version 6 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

روش دوم

پیشنهاد:
سایه ابرو چیست و انواع مختلف آن کدام است + معرفی 45 محصول برتر

1- پر کردن ابروها

یک مداد ابرو خوب و با کیفیت را انتخاب کنید. خوب است که از مداد و رنگی استفاده کنید که خیلی به رنگ ابروهای شما نزدیک باشد و خیلی تیره‎تر و یا روشن‌تر از رنگ طبیعی موهای ابرو یا سر شما نباشد. مثلا:

 • اگر موهای قرمز یا بلوند متمایل به صورتی دارید، استفاده از مدادهایی با رنگ گرم (قرمز یا نارنجی) بسیار خوب به نظر می‌رسند.
 • اگر موهای بوری دارید باید از یک مدادی که یک یا دو https://magnito.ir/whats-eyebrows-shadow/سایه تیره‌تر از رنگ طبیعی موهای شما استفاده کنید.
 • اگر رنگ موهای شما تیره است، باید از یک مداد با رنگ قهوه‌ای تیره استفاده کنید.
 • اگر هم موهای قرمز دارید، باید از مدادی به رنگ مایل به قهوه‌ای و قهوه‌ای روشن استفاده کنید.
 • اگر هم موهای خاکستری دارید، باید به دنبال مدادهایی با رنگ قهوه‌ای روشن استفاده کنید.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 9 Version 7 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

2- تیزی مناسب نوک مداد

مدادی که استفاده می‌کنید را باید نوک مناسبی داشته باشد تا به صورت یکنواخت به ابروهای خود رنگ دهید. اگر نوک مداد خیلی نرم است یا خیلی زود له می‌شود، باید قبل از استفاده آن را در یخچال نگه دارید که حالت سفت‌تری به خود بگیرد.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 10 Version 5 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

3- کشیدن مداد در ابرو

ابروهای خود را با ضربات سبک و رو به بالا با مداد پر کنید. سعی کنید که بر روی مناطقی که موهای کمتری دارد تمرکز کنید. سعی کنید که با مداد حالتی طبیعی به ابروهای خود بدهید.بیشتر باید روی قوس و دم ابروها تمرکز کنید. ناحیه ضخیم‌تر ابرو که به بینی نزدیکتر است باید تراکم کمتری به نسبت سایر قسمت‌های ابرو به‌نظر برسد.

اگر هم احساس کردید که ابروهای شما از ارتفاع و یا قد هماهنگی باهم ندارند،  به جای اینکه با موچین به جان آن بیوفتید، موهای ابرو را از بالا با استفاده از یک براش به سمت پائین بکشید و یا از یک مداد برای پرتر نشان دادن آن استفاده کنید.

خیلی روی هم شکل بودن ابروهایتان تمرکز نکنید چون که حتی دوتا خواهر دوقلو هم هیچ‌و‌قت شبیه هم نیستند و این در مورد ابروهای شما هم صدق خواهد کرد!

4- اتمام کار

با استفاده از یک موم یا ژل ابرو می‎توانید کار آرایش دادن به ابروها را تمام کنید. ابروهایتان را که حالت دادید با استفاده از ژل ابرو می‌توانید به خوبی حالت دهید. سعی کنید که ابروها تا جایی که ممکن است حالت طبیعی داشته باشد.

روش سوم

1- شکل دادن ابروها

پوست و ابروهای خود را برای این کار باید آماده کنید. برای اینکار صورت شما باید کاملا تمیز باشد و هیچ چربی اضافی روی آن نباشد. اگر این امکان را داشته باشید می‌توانید از مقدار کمی ابروهای خود را مرتب کنید تا بتوانید کنترل بیشتری و دقیق‌تری بر این کار داشته باشید.

2- مشخص کردن شکل ابرو

در این مرحله باید شکل  و حالتی که می‌خواهید به ابروهای خود بدهید را ترسیم کنید. از یک براش کوچک و زاویه‌دار آغشته به پودر ابرو یا سایه چشم برای ترسیم فرم ابرو استفاده کنید. می‌توانید از ترفندی که در ابتدای مقاله به شما آموزش دادیم، از یک مداد برای مشخص کردن اندازه و حالت ابروی خود استفاده کنید تا مشخص شود که ابروهای شما دقیقا از کجا باید زاویه دار و کمان داشته باشد.

خیلی هم روی این قضیه اصرار نداشته باشید که ابروها حتما قرینه و کاملا یکسان باشد. فرم طبیعی داشتن یکی از مشخصه‌های اصلی زیبایی به شمار می‌آید.

3- نوک مناسب مداد

مداد ابروی خود را سعی کنید نوکش را تیز نگه دارید. نوک تیز داشتن برای مداد یکی از ضروری‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که هرگز برای کشیدن ابروهای خود از مداد چشم استفاده نکنید و حتما از یک مداد ابرو مناسب با رنگ ابروهای خود برای این کار استفاده کنید.

aid1376713 v4 728px Use Eyebrow Pencil Step 16 Version 5 - نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

4- کشیدن ابرو

برای اینکه ظاهری زیباتر و طبیعی‌تر داشته باشید باید از ضربه‌های سبک و رو به بالا برای کشیدن ابروهای خود استفاده کنید. با این کار یک جلوه 3 بعدی به ابروهای خود خواهید داد و با این کار باعث خواهید شد که ابروهای شما خیلی پرتر و زیباتر به‌نظر برسد. در آخر هم می‌توانید خیلی آرام و ملایم از یک تکه پنبه استفاده کنید و خیلی آرام روی ابروهای خود بکشید تا جلوه‌ی طبیعی‌تری را داشته باشید.

5- تمیز کردن و فیکس کردن

وقتی که به ظاهر دلخواه خود رسیدید، می‌توانید از اسپری فیکس و یا ژل ابرو استفاده کنید تا آرایش و حالت ابروهای شما فیکس بماند و با عرق کردن و یا چرب شدن پوستتان ابروی شما همچنان حالت خود را حفظ کند. در پایان هم با استفاده از یک براش می‌توانید به آرامی روی ابروی خود بکشید تا درخشش و زیبایی ابروهایتان را دو چندان کنید.

6- میکروبلدینگ

اگر خیلی وقت انجام این کار را ندارید و دوست دارید ابروهای شما همیشه صاف و یکدست و پر و زیبا به‌نظر برسند، می‌توانید از میکروبلیدینگ استفاده کنید. با انجام میکروبلیدینگ به طور موقت می‌توانید ابروهای خود را تتو کنید و کاری کنید که ابروهای شما همیشه پر و زیبا به‌نظر برسد.

معرفی 40 مداد ابروی برتر در سایت دیجیکالا

حالا که یاد گرفتید که چگونه ابروهای خود را زیبا کنید و کار کردن با مداد ابرو را آموزش دیدید، پیشنهاد ما به شما این است که به این 40 محصول برتر در سایت دیجیکالا نگاهی بیندازید تا شما هم بتوانید به راحتی مداد ابروی مناسب خود را خریداری کنید و از آن استفاده کنید.

مگنیتو

لیست محصولات منتخب

مداد ابرو اتود مدل Etude Corporation شماره 35

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  35
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  کره
 • سایر توضیحات
  – دارای برس
 • – دارای پوشش فلزی
 • – اندازه‌ی مداد : 3 × 70 میلی‌متر
۲۳,۰۰۰ تومان

ماژیک ابرو بابل فلو مدل Fine Sketch شماره 01

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  01
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  15 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • سایر توضیحات
  ظرفیت خالص برابر با 1 میلی لیتر
۲۳,۵۰۰ تومان

مداد ابرو اتود مدل 31

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  31
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  5 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  کره
 • شماره مجوز
  6884161788916291
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۲۵,۰۰۰ تومان

مداد ابرو آی فیس شماره E-05

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  E-05
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  E
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  1907/ظ/56
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۸,۰۰۰ تومان

مداد ابرو پودری تایرا شماره 404

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  404
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1.5 گرم
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  52813649194354
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۵۳,۵۰۰ تومان

مداد ابرو گلدن رز مدل Dream شماره 308

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  308
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • ویتامین
  دارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  8691190603083
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۳۳,۲۰۰ تومان

مداد ابرو بورژوآ مدل Sourcils شماره 03

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  03
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  1.13 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  1416101009
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۳۴,۲۰۰ تومان

مداد ابرو نوت شماره 01

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  01
 • رنگ پایه
  مشکی
 • وزن
  1.14 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  8413095928925707
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – با دوام بالا
 • – فاقد عطر و پارابن
 • – ضد حساسیت و ضدآب
 • – مورد تأیید متخصصین پوست
 • – در معرض مستقیم نور آفتاب قرار داده نشود
 • – بهترین زمان مصرف تا 24 ماه بعد از باز کردن درب محصول
۲۳,۰۰۰ تومان

مداد ابرو نوا شماره 004

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  004
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  1.5 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  کره
 • سایر توضیحات
  پر کردن ابرو به صورت طبیعی
 • بافت نرم و سبک
 • سازگاری با انواع پوست
 • دارای برس ابرو
۱۴,۵۰۰ تومان

مداد ابرو وو شماره 36

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  36
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  100 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
۴۰,۰۰۰ تومان

مداد ابرو بی یو مدل Liner WP 7

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  7
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • سایر توضیحات
  – ضدآب
 • – با ماندگاری 10ساعت
۵۵,۰۴۰ تومان

مداد ابرو یوبه شماره E01

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  E01
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  1.2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  پوشش طبیعی
 • ضد آب
۳۲,۵۰۰ تومان

مداد ابرو مودا شماره 03

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  03
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  1.2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  دارد
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۳۰,۰۰۰ تومان

مداد ابرو دونادیا شماره 14

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  14
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  8 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • شماره مجوز
  56/19516
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۴۶,۰۰۰ تومان

مداد ابرو رویال اترنیتی شماره 504

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  504
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1.14 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  وزن مواد 1/14 گرم
 • ضد آب و تتو
 • رنگ با ثبات
 • ماندگاری طولانی
 • پوشش‌دهی عالی
 • کیفیت عالی
 • بدون رایحه
 • برس با طراحی فوق العاده
 • مقاوم در برابر آب
 • ساخت آلمان
۳۳,۰۰۰ تومان

مداد ابرو نوکس بل شماره 302

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  302
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  1 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • شماره مجوز
  GTN08697581983024
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – پرکننده و حالت دهنده ابرو
 • – ایجاد ظاهری طبیعی
 • – ماندگاری طولانی
 • – استفاده از مواد مناسب
 • – کاربرد آسان
 • – دارای تنوع رنگ
 • – ضد آلرژی
۲۹,۰۰۰ تومان

مداد ابرو اسکار شماره 217

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  217
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  1.19 گرم
 • ویتامین
  دارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  12221074492711022685
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  دارای ماندگاری بسیار بالا و ضد آب
 • ضد ریزش بودن و محافظت از ابرو
 • فاقد هر گونه روغن معدنی
 • پوشش عالی و پرکننده طبیعی
 • بسیار مناسب برای کشیدن خطوط منظم و طبیعی و همچنین خطوط عمیق و دقیق
 • سازگاری بسیار عالی با پوست و قابل استفاده برای انواع پوست ها
 • تایید شده توسط کارشناسان پوست و مواد آرایشی شرکت Schwan آلمان
۴۴,۰۰۰ تومان

مداد ابرو ملونی شماره 219

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  219
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  1.19 گرم
 • ویتامین
  دارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  23194022167234990448
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  پودری
 • پوشانندگی عالی
 • نرم
 • ضد آب
 • بدون روغن
 • ۱۲ ساعت ماندگاری
 • حاوی آنتی اکسیدان
 • بدون پارابن
۵۵,۰۰۰ تومان

مداد ابرو بیترلینگ شماره 303

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  303
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  2002342690881429
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۳۹,۰۰۰ تومان

مداد ابرو زویی ارگانیک مدل Flora

مشخصات کلی

 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  0.4 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • شماره مجوز
  GTN00812144011657
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مدادی بسیار نرم، غيرچرب و بادوام
 • – فرم دهنده و بُعد دهنده ابروها
 • – فرمولاسيون منحصر به فرد و کاملاً ارگانیک
 • – بهره گیری از روغن های ضروری و عصاره گياهان ارگانيک برای تقويت و حفاظت ابروها
 • – طراحی خاص چرخشی برای استفاده آسان و سريع
 • – بدون هر گونه ماده شیمیایی و مضر
 • – بدون تحریک چشم، حتی چشم های حساس
 • – قابل مصرف حتی در دوران بارداری و شیردهی
 • – با معتبرترین استانداردها و تأییدیه های بین المللی ارگانیک
 • – بدون آزمایش بر روی حیوانات
۲۷۷,۰۰۰ تومان

مداد ابرو فارماسی شماره 03

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  03
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  8 ساعت
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون نرم و روان
 • رنگدانه های خالص رنگی
 • ماندگاری بالا
 • بافت سبک
 • قابلیت تراش آسان
۳۲,۰۰۰ تومان

مداد ابرو دونادیا شماره 13

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  13
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  8 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • شماره مجوز
  56/19516
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۴۶,۰۰۰ تومان

مداد ابرو ویولت شماره 12

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  12
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1.19 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  24706341221512771
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۶۵,۰۰۰ تومان

مداد ابرو پرستیژ مدل پرفکشن شماره EBS-12

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  EBS-12
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  4/5 گرم
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  E
 • کشور مبدا برند
  آمریکا
 • شماره مجوز
  675/150917
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  -آرایش کامل ابرو فقط با یک حرکت
 • -حرکت آسان و نرم روی ابرو
 • -بدون لکه با فرمول بی نظیر و ساخته شده از بهترین مواد
 • -غنی شده با مواد معدنی و روغن های گیاهی
 • -بر اساس فرمول شرکت پرستیژ کاسمتیک آمریکا
 • -دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا و تمامی استانداردهای سلامت اروپا و جهان
 • -ساخت آمریکا
۱۲۴,۰۰۰ تومان

مداد ابرو سوپرتاچ شماره 05

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  05
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۲۵,۰۰۰ تومان

مداد ابرو ماروکس شماره 802

مشخصات کلی

 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
۳۴,۰۰۰ تومان

مداد ابرو پرینس آو دیزرت شماره EB5

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  EB5
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  دارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  55766096060704567594
۵۶,۰۰۰ تومان

مداد ابرو میسلین سری Soft Eybrow Liner Waterproof شماره 3

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  3
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1.2 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – دارای ماندگاری طولانی
 • – مقاوم در برابر آب و تعریق
 • – پر کردن فضای خالی ابرو
 • – بدون ریزش و پخش شدن
۹۹,۰۰۰ تومان

مداد ابرو بونومیا شماره 307

مشخصات کلی

 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • سایر توضیحات
  ماندگاری بالا
 • حاوی ویتامین E
 • عاری از روغن‌های مضر
۴۲,۰۰۰ تومان

مداد ابرو بیترلینگ شماره 304

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  304
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • شماره مجوز
  2002342690881429
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۳۹,۰۰۰ تومان

مداد ابرو آرت دکو سری Designer شماره 7

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  7
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1.20 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – دارای برس
 • – بدون بو
۱۶۷,۹۰۰ تومان

مداد ابرو اسنس مدل Soft Blond 05

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  05
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مقدار: 1 گرم
 • – مناسب برای زیر ابرو
۳۶,۰۰۰ تومان

مداد ابرو مودا شماره 09

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  09
 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  1.2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • ویتامین
  دارد
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۴۷,۰۰۰ تومان

مداد ابرو ماژیکی دیپ رومانس مدل Auburn

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  Auburn
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • وزن
  8 گرم
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۴۸,۰۰۰ تومان

مداد ابرو دیگو دالا پالما شماره 103

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  103
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  2 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  4204401835507112
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۲۳۵,۰۰۰ تومان

مداد ابرو ماوالا مدل Sourcils شماره 936.03

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  936.03
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  4.5 گرم
 • خاصیت ضدآب
  ندارد
 • ماندگاری
  12 ساعت
 • کشور مبدا برند
  سوئیس
 • شماره مجوز
  7618900936034
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۱۰,۰۰۰ تومان

مداد ابرو امیلی شماره 303

مشخصات کلی

 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • سایر توضیحات
  ضدآب
 • بافت نرم و بادوام
 • دارای برس مخصوص برای محو کردن
 • استفاده آسان
 • مقاوم در برابر تعریق
۴۲,۰۰۰ تومان

مداد ابرو ببکو مدل 23

مشخصات کلی

 • رنگ پایه
  قهوه ای روشن
 • وزن
  10 گرم
 • خاصیت ضدآب
  دارد
 • ماندگاری
  24 ساعت
 • سایر توضیحات
  بافت نرم و سبک
 • پوشش طبیعی ابروها
 • ایده ال برای آرایش یکدست بر روی ابرو
۲۹,۰۰۰ تومان

مداد ابرو دوسه سری پرکننده شماره 620

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  620
 • رنگ پایه
  قهوه ای متوسط
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۱۵,۰۰۰ تومان

مداد ابرو لورآل مدل Brow Artist Maker شماره 04

مشخصات کلی

 • شماره رنگ
  04
 • رنگ پایه
  قهوه ای تیره
 • وزن
  1.5 گرم
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – برس‌دار
 • – با ماندگاری بالا
 • – دارای برس مناسب برای پخش رنگ
۹۸,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه