خرید ارزان | راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات - Magnito

راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

 • 1 مهر 1399
 • دیدگاه‌ها برای راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات بسته هستند نظر
 • الناز مقیمی

سشوار حرفه ای استفاده کردن تأثیرات خیلی زیادی دارد و نمی‌توان آن را انکار کرد. اگر هم دوست داشته باشید که بهترین نتیجه را بگیرید و بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید هم فرایندی است که ملزم به انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل گسترده برای اطمینان از دستیابی به مدلی است که تمام نیازهای شما را پوشش دهد.  سشوارها ی امروزی به دیفیوزر، نازل شانه و متمرکز کننده جریان هوا مجهز شده‌اند تا ظاهری دلخواه و بهتری را برای شما  ایجاد کنند.

در ادامه‌ی این مقاله از مگنیتو با ما همراه باشید تا با هم برسی کنیم که یه سشوار حرفه ای خوب و با کیفیت چه ویژگی‌هایی را باید داشته باشد و در هنگام خرید چه مواردی را با در نظر بگیریم.

پیشنهاد:
مزایای استفاده از برس حرارتی و معرفی 40 محصول برگزیده

سشوار چیست؟

سشوار وسیله‌ای است که برای خشک کردن و حالت دادن به موها استفاده می‌شود. سشوار با استفاده از یک فن برقی برای دمیدن هوای گرم از طریق یک سیم پیچ گرمایشی، رطوبت مو را بخار می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد که موهای خود را به بهترین شکل ممکن آرایش دهید و از زیبایی آن را دو چندان کنید.

راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

تاریخچه‌ی مختصر در مورد تکامل پیدا کردن سشوارها

اولین نسل سشوارها 1 - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

1890

اولین سشوار در سال 1890 برای الكساندر گودفروی، یك آرایشگر فرانسوی كه این دستگاه را برای استفاده‌ی شخصی برای آرایشگاه خودش اختراع شد. در اولین ورژن از سشوار این وسیله ثابت بود و غیر قابل حمل بود. این وسیله شامل یک سرپوش سر که متصل به لوله دودکش اجاق گاز بود ساخته شده بود و تنها راه استفاده از این ورژن ابتدایی، نشستن فرد در زیر آن بود.

1915

حدود سال 1915 سشوارها شروع به تکامل کردند و سرانجام نسخه‌های دستی که سبک‌تر بودند، در سالن‌های آرایشی مورد استفاده قرار می‌گرفت که استفاده از آنها خیلی سخت بود و در مواردی گرمایی که تولید می‌کردند، خیلی زیاد بود و در مواردی احتمال برق گرفتگی نیز وجود داشت.  قدرتی هم که این دستگاه‌ها داشتند خیلی کم بود، زیرا اکثر آنها فقط قادر به تولید 100 وات انرژی بودند و باعث می شود که زمان خشک شدن موها بسیار بیشتر شود.

1925

اولین نمونه تکامل یافته که وارد بازار مصرف شد در سال 1925 بود که بیشتر از دو کیلو وزن داشت و فقط امکان تولید 100 وات گرما را داشت و قدرت خیلی زیادی برای خشک کردن موها نداشت.  کم‌کم نمونه‌های بیشتری که شامل یک خشک‌کن کلاه‌دار که بیشتر شبیه به کلاه ایمنی بود در لندن رونمایی شد و به یک وسیله‌ی عادی مصرفی در آرایشگا‌ه‌های این شهر تبدیل شد.

1935

در سال 1935 در نیوجرسی هم این وسیله تکامل بیشتری پیدا کرد و این امکان برای آرایشگران فراهم  شد که کنترل بیشتری را در هنگام استفاده داشته باشند و با ایجاد گرمای مستقیم بر روی سر مشتری نتیجه‌ی دلخواه‌تری را داشته باشند.

1950

در طول این سال‌ها این دستگاه‌ها با حالت کامل‌تری که پیدا کرده بودند، با اتصال یک سری که به یک سرپوش که روی سر مشتری قرار داده می‌شود تکامل پیدا کرد و کارایی بیشتری را پیدا کرد.

1960

در این دوران هم سشوارها توان این را پیدا کردند که تا بیش از 500 وات نیرو تولید کنند و بیشتر به شکل و شمایل امروزی که ما از آنها استفاده می‌کنیم درآمدند و میزان آسیبی که به موها وارد می‌کرد کمتر شد و قادر به خشک کردن موها در زمان کمتری بودند.

پیشنهاد:
چگونه یک اتو موی خوب و با کیفیت خریداری کنیم؟ + فیلم آموزشی حالت دادن موها

سشوار چگونه کار می‌کند؟

مهمترین جزو یک سشوار، عنصر گرم کننده و فن الکتریکی آن است. عنصر گرمایشی از سیم نیکروم ساخته شده است.  سشوارهای برقی هوای دمای اتاق را مستقیماً از طریق دریچه‌هایی که دارد، از طریق سیم پیچ‌های نیکروم عبور داده و آن را گرم می کنند و سپس با همین هوای گرمی که به بیرون انتقال می‌دهد که امکان خشک کردن موها را با هوای گرمی که تولید می‌کند را فراهم می‎‌کند.

انواع سشوارها کدام است؟

موها در حالت طبیعی حاوی بارهای منفی و مثبتی است که این روزها محصولات خاصی برای مراقبت از مو وجود دارد که شما را برای کنترل کردن هرچه بیشتر آنها کمک می‌کند و بهترین نتیجه را به موهای شما خواهند داد که در ادامه در مورد آنها برای شما توضیح خواهیم داد.

سشوارهای یونی

سشوارهای یونی - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوارهای یونی با انتشار یون‌های منفی که ذرات کوچکتر را تقسیم می‌کنند، امکان خشک کردن سریع مو را فراهم می‌کنند و موجب می‌شود که موها کمتر آسیب بینند.  سشوارهای یونی مستقیماً یون‌ها را روی موها آزاد می‌کنند و همین امر باعث می‌شود که نتیجه‌ی بهتری را هنگام استفاده از این سشوارها به‌دست آورید.

از جمله مزیت‍هایی که سشوارهای یونی دارند عبارتند از:

 • قطرات آب را به سرعت می‌شکافد تا به خشک شدن سریع‌تر مو کمک کند
 • با بستن کوتیکول مو، موهای شما نرم و لطیف و براق می‌کند
 • با نفوذ به شافت مو، رطوبت مو را بازیابی و حفظ می‌کند
 • رشته‌های ساکن را برای ظاهری بهتر به مو خنثی می‌کند

هنگام استفاده از سشوارهایی که با فناوری یونی ساخته شده‌اند، دانستن اینکه چه موقع و کی دست از کار بکشید بسیار مهم است. چرا که شک شدن بیش از حد مو می‌تواند  به موها شما آسیب جدی وارد کند. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که موهای خود را رنگ و یا دکلره کرده‌اید، باید هنگام استفاده احتیاط بیشتری داشته باشید، چرا که تارهای موی شما بسیار مستعد خشک شدن هستند.

سشوارهای سرامیکی

سشوارهای سرامیکی - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوارهای سرامیکی با استفاده از عناصر حرارتی سرامیکی برای تولید یون‌های مثبت و منفی، قادر به تأمین گرمای کنترل شده به طور مستقیم به موها شما هستند، زیرا کوئل‌ها گرما را حفظ می‌کنند. وضعیت گرم شدن یکنواخت این سشوارها باعث می‌شود تا موهای ما به طور موثرتری خشک شوند و به بهترین نتیجه ممکن هم دست پیدا کنید.

سشوارهای تورمالین

سشوارهای تورمالین - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

با استفاده از یون‌های منفی و گرمای مادون قرمز، این سشوارها  برای از بین بردن رطوبت مو، با سنگ تورمالین به خوبی عمل می‌کند و جریان ثابتی از گرما را منتشر می‌کند و کمترین آسیب را به موهای شما خواهند رساند.

از آنجا که سشوارهای تورمالین یون‌های منفی را آزاد می‌کنند، مولکول‌های آب با سرعت شکنشی تجزیه می‌شوند و موها کمترین آسیب را هنگام استفاده خواهند دید.

اینفرارد یا مادون قرمز

اینفرارد یا مادون قرمز - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوارهای مادون قرمز که به دلیل حفظ درجه حرارت ثابت برای نفوذ به هرتار مو از داخل شناخته می‌شوند. این وسیله‌ها  از طریق توزیع یکنواخت گرما، باعث خشک شدن سریع‌تر موها می‌شوند و آسیب خیلی کمتری را نسبت به سشوارهای معمولی به موها وارد می‌کند.

سشوارهای تیتانیومی

سشوارهای تیتانیومی - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

این سشوارها به نسبت سشوارهای قدیمی 40٪ سبک‌تر هستند و دمای ثابتی را دارند و به سرعت در مو نفوذ می‌کند و از شکستگی و آسیب بیش از حد به موها جلوگیری می‌کند. به دلیل وزن پائینی که این نمونه‌ها دارند، با سرعت و کیفیت خیلی بالاترین می‌توانید موهای خود را حالت دهید و اگر موهای پر و بلندی داشته باشید، استفاده از این نمونه برای شما انتخاب خوبی خواهد بود.

پیشنهاد:
همه چیز در مورد ژل مو و نکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه کنید

یک سشوار خوب و باکیفیت چه وسایلی را شامل می‌شود؟

اگر شما محصولی خوب و با کیفیت را خریداری کنید، در داخل جعبه این وسایل را در اختیار خواهید داشت که هرکدام مزایای منحصر به فرد خودش را دارا خواهد بود:

دستگاه دیسپنسر

دستگاه دیسپنسر - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

این دستگاه ها باعث می‌شود که با پخش کردن جریان هوا در یک منطقه‌ی بزرگتر و وسیع‌تر، گرما به صورت ملایم و در عین حال قدرتمند، بدون ایجاد هیچ‌گونه آسیبی به مو نفوذ کند. این وسیله کمک می‌کند که موهای موجدار و حالت‌دار داشته باشید و موهای شما را پرتر و زیباتر نشان خواهد داد.

استفاده از آن هم بسیار ساده است و کافیست آن را به سر سشوار خود وصل کنید و با کمترین میزان آسیب موهای خود را مرتب کنید. اگر هم بخواهید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید، باید از آن با سرعت کم و دمای پایین استفاده کنید و در مواری حتی بهتر است که از باد سره د برای انجام این کار استفاده کنید.

از جمله ویژگی‎های مثبتی که با استفاده از این سری خواهید داشت، می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • کم کردن وزی مو
 • افزایش درخشش و زیبایی مو
 • به وجود آوردن موج و فرها طبیعی در مو
 • افزایش حجم موها
 • کمترین آسیب به موها به خاطر استفاده از باد سرد
 • خشک کردن موها با سرعت بالا

سری کنسانتره

سری کنسانتره - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

با استفاده از این سری با ایجاد جریان هوای گرم برای در ساقه مو، موهای شما براق‌تر خواهد شد و موها را برابر گره خوردن و موخوره و … محافطت می‌کند. اگر از سشوار بدون این سری استفاده کنید، نتیجه خیلی خوبی را از استفاده نخواهید گرفت و ممکن است موها آسیب خیلی زیادی نیز ببیند. با این وسیله موها با کنترل بیشتری مرتب می‌شود و موهای شما زیباتر به‌نظر خواهد رسید.

سری شانه‌ای

سری شانه‌ای - راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

با استفاده از این سری می‌توانید همزمان با خشک کردن موها احتیاجی به شانه نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید هم موهای خود را شانه کنید و هم آن را خشک کنید و حالت دهید.

پیشنهاد:
اهمین استفاده از ماسک مو برای موهای رنگ شده و آسیب دیده + 5 محصول برتر

چه ویژگی‌ها را هنگام خرید سشوار باید درنظر داشته باشید؟

در هنگام خرید باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید، مثلا مدل مو، حجم مو و مدلی که می‌خواهید به موهای خود بدهید را باید در نظر داشته باشید. چرا که هر مل سشواری برای هر مویی مناسب نیست و باید با شناخت کافی سشوار خود را خریداری کنید.  مثلا این نکات را در نظر بگیرید که:

 • سشوارهای سرامیکی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که گرما را به طور مساوی در تمام مو پخش می‌کنند و بیشتر برای خشک کردن موها مناسب است.
 • سشوارهای یونی هم می‌تواند با پخش کردن یون‌های منفی، رطوبت مو را تا حدی حفظ کند و زمان کمتری را باید خشک کردن مصرغ کند و بیشتر برای صاف کردن مو استفاده می‌شود و کاهش زمان خشک شدن ، نگاتیوها را ایجاد می کند تا موها را صاف کند.

موهای ضخیم و پر

مثلا اگر شما موهای ضخیم و بلند و پری اگه داشته باشید، باید به دنبال سشوارهایی باشید که هم حجم پائینی داشته باشند و هم اینکه توان یا وات بالایی داشته باشند تا موها با کمترین میزان آسیب در سریع‌ترین زمان ممکن خشک شوند. ولی خوب خوبی موهای ضخیم این است که به نسبت موهایی که تارهای ضعیف‌تری دارند، موها قدرت بیشتری دارد و در مقابل گرما مقاوم‌تر هستند.

موهای فر

افرادی که موهای موج‌دار و یا فر دارند، قبل از استفاده از این وسایل حتما باید از محصولات مراقبتی مخصوص موهای خود استفاده کنند. این موها هم مثل موهای ضخیم و پر توان زیادی در مقابل گرما دارند و باید از سشوارهایی با توانی در محدوده 1600 تا 2000 وات برای خشک کردن و حالت دادن به موهای خود استفاده کنند.

موهای نازک و کم پشت

تکنیک‌های زیادی را می‌توان برای افزایش حجم موهای نازک یا ظریف استفاده کرد. از مدل کوتاهی خاص گرفته یا محصولات حالت دهنده و مخصوصا استفاده از سشوارهایی که قابلیت تنظیم دما را دارند.موهایی که نازک یا ظریف و کم پشت  هستند به زمان کمتری برای خشک کردن نیار دارند و نیاز نیست که دستگاه‎های خیلی حرفه‌ای و یا قوی برای این کار استفاده کنند.

موهای صاف و لخت

موهایی که لخت و صاف هستند،  قادر به ایجاد انعکاس بهتری از درخشندگی هستند و در مقابل شاید کنی آسیب‌پذیر نیز باشند. ولی خوب حالت دادن به این موها هم به مراتب می‌تواند کار سختی باشد. ولی خوبی که این موها دارند این است که این افراد معمولا جنس موهایشان چرب است و می‌توانند گرمای بیشتری را تحمل کنند. برای این دسته از افراد استفاده از سشوارهایی با توان 300 تا 1800 وات گزینه‌ی خوبی می‌تواند باشد.

موهای آسیب دیده

موهایی که آسیب دیده‌اند، به مراتب شکننده‌تر هستند و باید در هنگام سشوار کشیدن باید خیلی مواظب بود تا بیشتر از این حد آسیب نبینند.استفاده از سشوارهای با توان 1200 و 1500 وات می تواند بهترین گزیته برای این افراد باشد.

چگونه از سشوار خود مراقبت کنیم؟

اگر دوست داشته باشید که سشواری که خریداری می‌کنید عمر زیادی داشته باشد و اگر دوست داشته باشید به صورت بهینه از آن استفاده کنید، باید یک سری موارد را حتما مد نظر قرار دهید.

نگهداری و تمیز کردن

 • سشوارها به مرور زمان گرد و غبار و مو را از طریق دریچه‌هایی که دارد، در خود جمع می‌کند. برای اطمینان از دوام سشوار، باید تا جایی که می‌توانید سعی کنید که سشوار خود را تمیز نگه دارید تا بیشتری کارایی را از آن داشته باشید.
 • برای اطمینان از عملکرد صیحی سشوار، باید حداقل یک بار در هفته فیلتر آن را خارج کنید و به خوبی آن را تمیز کنید و در صورت امکان شستشو آن را تمیز کنید تا دستگاه شما عمر بیشتری را داشته باشد.

برای تمیز کردن باید چه مواردی را در نظر گرفت؟

 • قبل از انجام هر کاری برای تمیز کردن سشوار خود، ابتدا آن را از برق بیرون بکشید.
 • با یک پارچه یا یک حوله مرطوب، سشوار خود را کاملا ها پاک کنید و فیلتر آن را بیرون بیاورید.
 • دریچه بیرونی را هم تمیز و ضدعفونی کنید و اگر آن را خارج کرده‌اید، دوباره آن را به جای اصلی خود برگردانید.
 • این کار را حداقل ماهی یکبار انجام دهید تا هم انرژی اضافی دستگاه مصرف نکند و هم اینکه کارایی دستگاه بالاتر برود.

در هنگام استفاده چه نکات ایمنی را باید در نظر گرفت؟

انتخاب یک سشوار خوب و مناسب فقط یک مرحله است و باید بعد از خریداری یک سری دستورالعمل‌های ایمنی مربوط به آن را هم بدانید و رعایت کنید تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید. در ادامه چند مورد که باید حتما در نظر داشته باشید را به شما خواهیم گفت:

 • قبل از استفاده از شانه یا برس استفاده کنید و موهای خود را شانه کنید تا موها خیلی سریع‌تر و بهتر خشک شوند.
 • سشوار را هنگام استفاده بر روی موهای خود حرکت دهید، چرا که این کار موجب می‌شود موها آسیب کمتری هنگام استفاده ببینند.
 • از محصولات مراقبتی مناسب موی خود قبل از این کار استفاده کنید.
 • بعد از استفاده حتما آن را از برق خارج کنید.
 • از تماس مستقیم سشوار با آب جلوگیری کنید و اگر سهوا این اتفاق افتاد، آن را از برق خارج کنید.
 • هنگام استفاده منافذ هوای سشوار را مسدود نکنید و آن را روی سطح نرم قرار ندهید.
 • سری‌ها و منافذ باز سشوار را از وارد شدن مواد زائد به دور نگه دارید.
پیشنهاد:
مزایای استفاده از شامپوی ضد ریزش+ ( معرفی 40 محصول برتر )

روش صحیح صاف کردن و یا فر کردن موها با سشوار چگونه است؟

در این دو ویدیوی کوتاه ما به شما آموزش دادیم که چگونه در کمترین زمان موهای خود را با سشوار چگونه صاف و یا فرفری و جذاب کنید که امیدوارم دوست داشته باشید.

صاف کردن موها با سشوار

فرفری کردن موها با استفاده از سری دیسپسنر سشوار

معرفی 40 سشوار پرفروش در سایت دیجیکالا

در ادامه این مقاله ما 40 سشوار درجه یک در سایت دیجیکالا که جزو پرفروش ترین و برترین محصولات بوده اند را برای شما لیست کرده ایم که در هنگام خرید انتخاب بهتری را داشته باشید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم که اطلاعات شما را در مورد خرید یک سشوار خوب و حرفه ای بالا برده باشیم.

مگنیتو

 

لیست محصولات منتخب
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار سايونا مدل SY-1300

مشخصات فنی

 • توان
  2000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , نیمه حرفه ای , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  220 ولت
 • وزن
  700 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • سایر ویژگی ها
  2000 وات واقعی
 • دارای دو حالت کنترل سرعت
 • دارای سه حالت کنترل حرارت
 • دارای دکمه‌ی باد سرد
 • فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مدل KW-5820

مشخصات فنی

 • توان
  7000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , نیمه حرفه ای , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  220 ولت
 • وزن
  700 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • سایر ویژگی ها
  دارای دو حالت کنترل سرعت
 • دارای سه حالت کنترل حرارت
 • دارای دکمه‌ی باد سرد
 • فشار باد بسیار زیاد و پرقدرت مناسب برای براشینگ

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مسافرتی بای بابیلیس نانو مدل st1030_w1600

مشخصات فنی

 • توان
  1600 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • جنس المنت
  فلز
 • باد سرد
  خیر
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  خیر
 • ولتاژ
  220 ولت
 • وزن
  250 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1 متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  خیر
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD003

مشخصات فنی

 • توان
  1400 وات
 • نوع موتور
  DC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • باد سرد
  خیر
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • وزن
  350 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1.8 متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه ای روزیا مدل HC8307

مشخصات فنی

 • توان
  3000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • وزن
  1100 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • بازه طول سیم
  200 تا 300 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه ای مدل BC-9527

مشخصات فنی

 • توان
  7000 وات
 • نوع موتور
  DC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • جنس المنت
  فلز
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • وزن
  300 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1 متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مسافرتی نووآ مدل N-662

پیشنهاد:
چگونه یک اتو موی خوب و با کیفیت خریداری کنیم؟ + فیلم آموزشی حالت دادن موها
مشخصات فنی

 • توان
  1000 وات
 • نوع موتور
  DC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  خیر
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  خیر
 • ولتاژ
  220 ولت
 • وزن
  160 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1 متر
 • سایر ویژگی ها
  – دارای دسته‌ی تاشو
 • – دارای دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت
 • – ابعاد: 11 × 7.5 × 17 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار گوسونیک مدل GHD-229

مشخصات فنی

 • توان
  1800 وات

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • باد سرد
  بله
 • ولتاژ
  220 ولت
 • وزن
  892 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2.3 متر
 • سایر ویژگی ها
  – خاموش کن خودکار
 • – طراحی ارگونومیک
 • – بدنه استیل

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مسافرتی نوا مدل NV-662

پیشنهاد:
چگونه یک اتو موی خوب و با کیفیت خریداری کنیم؟ + فیلم آموزشی حالت دادن موها
مشخصات فنی

 • توان
  1000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • جنس المنت
  فلز
 • باد سرد
  خیر
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • وزن
  161 گرم
 • طول سیم
  1 متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه‌ای آی رنمینگتون مدل S101

پیشنهاد:
چگونه یک اتو موی خوب و با کیفیت خریداری کنیم؟ + فیلم آموزشی حالت دادن موها
مشخصات فنی

 • توان
  2300 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای , سفری
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • وزن
  650 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1.5 متر
 • بازه طول سیم
  120 تا 200 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  ۲ عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
 • سایر تجهیزات همراه
  ۲ عدد سری
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار چند کاره هانی هیر مدل BY807

مشخصات فنی

 • توان
  1000 وات
 • نوع موتور
  DC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , نیمه حرفه ای , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • وزن
  500 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  3 عدد
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه ای پاور درای مدل 3600

مشخصات فنی

 • توان
  2400 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • جنس المنت
  سرامیک
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  230 ولت
 • وزن
  570 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2.30 متر
 • سایر ویژگی ها
  دارای دو وضعیت سرعت
 • دارای دو مرحله گرمایش

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه‌ای آی رنمینگتون مدل S103

پیشنهاد:
چگونه یک اتو موی خوب و با کیفیت خریداری کنیم؟ + فیلم آموزشی حالت دادن موها
مشخصات فنی

 • توان
  2300 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای , سفری
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • وزن
  650 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1.5 متر
 • بازه طول سیم
  120 تا 200 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  ۲ عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
 • سایر تجهیزات همراه
  ۲ عدد سری
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار فیلیپس مدل BHD272

پیشنهاد:
چگونه یک اتو موی خوب و با کیفیت خریداری کنیم؟ + فیلم آموزشی حالت دادن موها
مشخصات فنی

 • توان
  2100 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , نیمه حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • وزن
  780 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  1.8 متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه‌ای آی رنمینگتون مدل S102

در انتخاب یک سشوار اولین نکته‌ای که به‌آن توجه می‌شود، موتور سشوار است. بدون‌شک کسانی‌که استفاده‌ نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای از سشوار می‌کنند، باید از سشوارهایی با موتور AC استفاده کنند که مقاومت بیشتری دربرابر روشن‌ بودن طولانی دارند. قدرت موتور سشوار نیز مهم است و هرچه این‌قدرت بیشتر باشد، پرتاب باد سشوار هم بیشتر می‌شود و با‌سرعت و قدرت بیشتری می‌توان کار خشک‌کردن و حالت‌دادن به موها را انجام داد.

راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مک استایلر مدل MC-6660

مشخصات فنی

 • توان
  2200 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2.60 متر
 • سایر ویژگی ها
  – دو حالت کنترل فشار باد
 • – صفحه نمایشگر LCD درجه حرارت
 • – سه حالت کنترل حرارت سرد،گرم و ملایم
 • – فشار بادبسیار زیاد
 • بازه طول سیم
  200 تا 300 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
 • سری دیسپانسر
  بله
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مدل 3344 غیر اصل

مشخصات فنی

 • توان
  7000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • وزن
  620 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • بازه طول سیم
  120 تا 200 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار حرفه ای روزیا مدل HC8160

مشخصات فنی

 • توان
  3000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • وزن
  1100 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2 متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار چرخشی جیمی مدلGM4828

مشخصات فنی

 • توان
  1000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • جنس المنت
  سرامیک
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  خیر
 • ولتاژ
  220 ولت
 • حلقه آویختن
  خیر
 • طول سیم
  1.5 متر
 • سایر ویژگی ها
  – سه سری قابل تعویض
 • – دارای پوشش سرامیکی
 • – سیم چرخشی

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  1 عدد
 • سری دیسپانسر
  خیر
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار مسافرتی لیمکس مدل MAX-1040

مشخصات فنی

 • توان
  1600 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی
 • فناوری تولید یون
  خیر
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  خیر
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  خیر
 • ولتاژ
  220 ولت
 • وزن
  290 گرم
 • حلقه آویختن
  خیر
 • طول سیم
  1.5 متر
 • سایر ویژگی ها
  -قابلیت حمل آسان
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار رمینگتون مدل AC9140

مشخصات فنی

 • توان
  2400 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • وزن
  229 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  3 متر
 • سایر ویژگی ها
  – افزایش جریان باد و توزیع حرارت
 • – دارای 90 درصد یون بیشتر
 • – دارای تنظیمات حرفه‌ای و استایل شات
 • – مجهز به 3 سری
 • – دارای یک متمرکزکننده 7 میلی‌متری و یک متمرکز کننده مخصوص مدل دادن به موها
 • – دارای سیستم Opti Heat
 • – حفظ حالت مو در تمام روز
 • – دارای دو حالت باد و سه حالت دما
 • – ابعاد: 29.5 × 9.5 × 21 سانتی‌متر

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
 • سری دیسپانسر
  بله
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار روزیا مدل HC8208

مشخصات فنی

 • توان
  2000 وات
 • نوع موتور
  AC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  خانگی , حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • جنس المنت
  سرامیک , فلز
 • باد سرد
  بله
 • تقویت کننده‌ی توربو
  بله
 • فیلتر هوای قابل جدا شدن
  بله
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • وزن
  700 گرم
 • حلقه آویختن
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • سایر ویژگی ها
  داری کلید فشاری قطع گرما برای حالت دادن بهتر مو
 • موتور پرقدرت با سرعت باد 120 کیلومتر برساعت

اقلام همراه

 • متمرکز کننده
  بله
 • تعداد متمرکز کننده
  2 عدد
 • سری دیسپانسر
  بله
 • سایر تجهیزات همراه
  به همراه 2 عدد سری مطابق عکس
راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات

سشوار رمینگتون D5215

مشخصات فنی

 • توان
  2300 وات
 • نوع موتور
  DC

خصوصیات

 • نوع مصرف
  نیمه حرفه ای
 • فناوری تولید یون
  بله
 • جنس المنت
  سرامیک تورمالین
 • باد سرد
  بله
 • تقو

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

چرا زدن عطر مهم است + معرفی 35 عطر مردانه زیر 200 هزار تومان

ممکن است از خود بپرسید که چرا زدن عطر مهم است و کلا چه چیزی در مورد عطر می‌دانید. شاید […]

ژیلت – راهنمای انتخاب بهترین ژیلت برای اصلاح بهتر

برای خیلی از آقایان پیش آمده که صبح موقع آماده شدن برای سرکار رفتن، متوجه می‌شوند که صورتشان را اصلاح […]

رژ گونه – 12 نکته در مورد رژگونه و نحوه صحیح رژگونه زدن

شاید رژگونه یکی از اقلام آرایشی باشد که خیلی جدی گرفته نشده است و خیلی در مورد درست زدن آن […]

کانتور صورت – نحوه صحیح کانتور صورت ( به همراه ویدیوی قدم به قدم )

با تکنیک‌های آرایشی می‌توانید تمام عیوب صورت به راحتی از بین ببرید و چهره‌ای زیبا و بی‌نقص داشته باشید. یکی […]

چسب دندان- همه چیز در مورد چسب دندان برای درمان دندان‌های شکسته و آسیب‌دیده

خوب مشخص است که هیچ‌کس بعد از شکسته شدن دندان‌هایش به‌دنبال این نیست که با اورژانس تماس بگیرید و درخواست […]

بی بی چک – چگونه بفهمیم که با استفاده از بی بی چک باردار شدیم؟

شاید یکی از هیجان‌انگیزترین و شاید پراسترس‌ترین اتفاقی که برای یک زن بیوفتد این باشد که بفهمد باردار شده است. […]

آیا استفاده از چسب پاک کننده بینی برای از بین بردن جوش های سر سیاه مفید است؟

بدون شک آکنه به هر شکل و اندازه و رنگی که در صورت وجود داشته باشد، به نوعی آزاردهنده است. […]

نحوه صحیح استفاده از مداد ابرو + معرفی 40 محصول برگزیده

ابروهای زیبا و بی‌نقص مثل پرده‌ی صورت می‌ماند و می‎تواند در اولین نگاه جلوه‎ی خیلی زیادی را به صورت شما […]

دیدگاه های مطلب
دیدگاه‌ها برای راهنمای خرید سشوار حرفه ‌ای، مزایای و معرفی انواع محصولات بسته هستند دیدگاه برای این نوشته

__(Comments are closed.,'kubrick')